Kuchař/ka Loučná nad Desnou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 72, Loučná nad Desnou, Olomoucký

Společnost Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt po telefonické domluvě; Nástup možný ihned, stálý pracovní poměr. Požadujeme spolehlivost, trestní bezúhonnost, pracovitost.
Uvedené vzdělání požadujeme v oboru kuchař/ka, praxi alespoň 1 rok.
Výhodná dopravní dostupnost hotelu:
Vlak - vlaková zastávka Kouty n.Desnou - 150m od hotelu
Autobus - autobusová zastávka Loučná n.Des., Kouty n.Des., pošta - 500m.
Zaměstnanecké výhody: personální strava, možnost personálního ubytování pro dojíždějící, slevy na hotelové wellness centrum, hotelový bowling a posilovnu. Slevy na ubytování v hotelové síti ENERGOTIS (Praha a Orlické hory).
Kontakt: e-mailem nebo osobně na pracovišti po telefonické domluvě (tel. č.+420 587 570 111).

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o.Kontaktní osoba:
Marcela Kopřivová   +420 587 570 111

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o. (IČO 48391310), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.