Jeřábníci - vazači Cheb

Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podhradská 676, Cheb, Karlovarský

Společnost W. Markgraf stav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha jeřábů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Podhradská 676/7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Mzdové ohodnocení: 130,- Kč/hod až 150,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 6:00/7:00 - 15:00/16:00 h (pracovní doba není striktně dána, mění se dle potřeby, je ale 8-hodinová). Náplň práce: nakládka hotových výrobků - prefabrikátů. Požadujeme: vzdělání základní a výše, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou (není podmínkou), odborné školení případně zajistíme, praxe není podmínkou, znalost NJ výhodou (není podmínkou). Nabízíme: podnikové stravování, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:00-16:00 h).

Kontakt

W. Markgraf stav s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Stuláková   +420 355 335 194

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti W. Markgraf stav s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost W. Markgraf stav s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.