Jeřábníci - vazači Cheb

Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podhradská 676, Cheb, Karlovarský

Společnost W. Markgraf stav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha jeřábů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Podhradská 676/7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Mzdové ohodnocení: 130,- Kč/hod až 150,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 6:00/7:00 - 15:00/16:00 h (pracovní doba není striktně dána, mění se dle potřeby, je ale 8-hodinová). Náplň práce: nakládka hotových výrobků - prefabrikátů. Požadujeme: vzdělání základní a výše, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou (není podmínkou), odborné školení případně zajistíme, praxe není podmínkou, znalost NJ výhodou (není podmínkou). Nabízíme: podnikové stravování, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:00-16:00 h).

Kontakt

W. Markgraf stav s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Stuláková   +420 355 335 194

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) W. Markgraf stav s.r.o. (IČO 02762218), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.