Referent engineeringu a investic Choceň

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1219, Choceň, Pardubický

Společnost Kögel, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace.

Popis pracovní pozice

Popis činnosti:
- projektování nových konceptů výroby
- zodpovědná realizace projektů až po konečnou přejímku
- koordinace a řízení dodavatelů a projektových týmů
- kontrola projektů ve vztahu na termíny, zdroje, náklady a kvalitu
- vytváření výrobních a logistických konceptů a jejich optimalizace

Požadujeme:
- vzdělání VŠ nebo SŠ, ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
- zkušenosti s řízením projektů zaměřených na pořízení investic, výrobních zařízení, automatizace, stavebních projektů
- zkušenosti se spoluprací s externími dodavateli
- vlastní iniciativa a orientace na cíl, schopnost prosadit se
- schopnost týmové spolupráce
- velmi dobré komunikační schopnosti
- znalost NJ nebo AJ
- ochota cestovat

Nástup možný ihned.

Výborný kolektiv, stabilní zaměstnavatel se zahraniční majetkovou účastí.

Kontakt

Kögel, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Klára Klapková

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kögel, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kögel, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.