Prodavač/-ka - pracoviště miletín

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí K. J. Erbena 8, Miletín, Královéhradecký

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží.

Popis pracovní pozice

PRODAVAČ/-KA - pracoviště Miletín.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: jednota@jednotanp.com, bližší informace na tel.: 603 259 225 p. Chudoba.
Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita.
Náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid.
Nabízíme: mzdu 13000,- Kč - 18000,- Kč a výše dle dosažené tržby, příspěvek na stravování 2100,- Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány.


Kontakt

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová PakaKontaktní osoba:
Miroslav Chudoba   +420 603 259 225

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka o smazání nebo o opravu osobních údajů.