Provozní restaurace - valašská koliba Valašské Meziříčí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Smetanova 807, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost FOROS z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz).

Popis pracovní pozice

PROVOZNÍ
Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce je restaurace Valašská koliba ve Valašském Meziříčí.
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi v provozu restaurace,
První kontakt: telefonicky na čísle 602 777 080 nebo e-milem: darcr@vm.inext.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

FOROS z.s.Kontaktní osoba:
PhDr. Peter Tulia   +420 602 777 080

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FOROS z.s. (IČO 26633388), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.