Fyzioterapeut/ka Dvůr Králové nad Labem

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký

Společnost Oblastní charita Červený Kostelec hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti specialisté.

Popis pracovní pozice

FYZIOTERAPEUT- KA
Náplň práce:
- samostatná diagnostika a fyzioterapie klientů v různých stádiích roztroušené sklerózy na neurofyzilogickém podkladě a s pomocí dalších technik a pomůcek (Redcord, Bosu, Flowin, Kinesiotaping, Lymfodrenáž a další)
- sestavování rehabilitačního plánu ve spolupráci s lékařkou a vedoucím fyzioterapeutem
- provádění kontrolních a závěrečných posouzení efektu terapie
- spolupráce s dalšími členy odborného týmu, odborné zvyšování kvalifikace
- přednášková činnost na odborných konferencích,
zapojení do inovativních projektů
Požadujeme:
- vzdělání v oboru fyzioterapie - VŠ (vhodné i pro absolventy) nebo VOŠ s min. praxí 1 rok
- kurzy na neurofyziologickém podkladu či další kurzy výhodou
- ochotu vzdělávat se, aktivní a proklientský a empatický přístup k lidem
- pečlivost, spolehlivost a schopnost týmové práce, čistý trestní rejstřík

Nabízíme: pracoviště s moderním vybavením a tendencí se neustále rozvíjet, podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu , prémiové ohodnocení, ihned od nástupu příspěvek na obědy, po odpracování 6-ti měsíců benefit na dovolenou, sport, vzdělávání,
25 dní dovolené, možnost ubytování v areálu

Kontakt

Oblastní charita Červený Kostelec

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Flosová   +420 491 610 605

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Červený Kostelec výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Červený Kostelec o smazání nebo o opravu osobních údajů.