Telefonní operátoři, administrátoři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U obce 132, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Coolcentrum s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

MVP: U obce č.p. 132, Cholupice, 143 00 Praha 412
Kontakt: Valášek Michal, tel.: 722 001 414 (10-19 hod), e-mail: coolcentrum@seznam.cz
Jednoduchá práce u počítače, telefonický servis zákazníkům. 80-300Kč/hod
Požadujeme : Komunikativnost a spolehlivost. Od 15 do 70 let. Nabízíme odpovídající firemní ohodnocení (základ + vysoké bonusy), flexibilní pracovní dobu a příjemnou práci, která Vás bude bavit. Možnost vyplácení peněz každý den. Možnost ubytování. Nástupní bonus 1000Kč pro každého. Nástup ihned.

Kontakt

Coolcentrum s.r.o.



Kontaktní osoba:
Michal Valášek   +420 722 001 414

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Coolcentrum s.r.o. (IČO 24710202), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.