Brusič Modřice

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Evropská 839, Modřice, Jihomoravský

Společnost IFE–CR, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně: Evropská 839, Modřice 664 42; Út 9-10 hod. pro neohlášené, jinak pouze po předchozí tel.domluvě.

Z důvodu navýšení zakázek nabízíme místa brusičů pro ruční broušení hliníku - jsme rakouská strojírenská firma s dlouholetou tradicí zaměřující se na výrobu automatických nástupních systémů pro kolejová vozidla.
Technické střední vzdělání nebo praxe v podobném oboru výhodou. Práce s ručními bruskami při obrušování hliníkových dveřních rámů, nutná manuální zručnost. Práce dle pracovního postupu nebo výkresové dokumentace. Velký důraz na kvalitu. Práce v třísměnném provozu (8hod.směny). Práce v riziku hluku (3) a vibrace přenášené na ruce + lokální svalová zátěž (3).

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, dotované závodní stravování, výhodné mobilní tarify pro rodinu, firemní akce.

Krátkodobé zaměstnání.
Místo výkonu práce: Evropská 839, Modřice 664 42

Kontakt

IFE–CR, a.s.Kontaktní osoba:
Klára Bergmanová   +420 731 126 093

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IFE–CR, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IFE–CR, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.