Obráběči kovů - frézaři Vsetín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jiráskova 691, Vsetín, Zlínský

Společnost TES VSETÍN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

OBRÁBĚČI KOVŮ - FRÉZAŘI
Požadujeme: ÚSO strojírenského typu (příp. vyučen), oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, způsobilost provádět kontrolní měření. Schopnost koncentrace, tvořivost, přesnost, smysl pro pořádek, pečlivost. Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, zručnost, síla nosit a zvedat břemena.
Náplň práce: seřizování a obsluha konvenčních obráběcích strojů při frézování. Frézování plochých i skříňových součástí, osazení, vybrání drážek rybinových tvarů, vaček, ozubení i závitů na konzolových a nástrojářských frézkách. Obrábění ploch, drážek, vybrání úkosů a ozubení na obráběcím stroji.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt: telefonicky v čase 8 - 12 hod. na čísle: 571 812 773, e-mailem: personalni@tes.cz, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod.
ov. 4.12.

Kontakt

TES VSETÍN s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ivana Kovaříčková   +420 571 812 773

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TES VSETÍN s.r.o. (IČO 24815276), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.