řidiči taxi (vyhrazeno pro ozp) Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Hájku 2984, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Tomáš Vlček hledá vhodného kandidáta na pozici Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů.

Popis pracovní pozice

A11 a:20/11/2018 (VYHRAZENO PRO OZP)
Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení. Možnost práce v plném i zkráceném úvazku.
Požadujeme:
- min. věk 21 let (legislativní podmínka), průkaz řidiče taxi, výpis z RT, výpis z karty řidiče.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Kontakt

Tomáš VlčekKontaktní osoba:
Kontakt   +420 558 633 333,800 229 999

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Vlček (IČO 73325848), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.