Zedník Milovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Milovice, Středočeský
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost SEVANA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

Požadujeme: může být bez vyučení, ale min. 1 rok praxe, ŘP sk. B, dobrá fyzická kondice, samostatnost, smysl pro čistotu a pořádek;

Kontaktovat nás můžete osobně a to dne 23.3. 2018 na adrese: 289 24 Milovice nad Labem 3, ul. Rohová č.p.463/5; dále pak dne 9.4.2018 a 16.4.2018 na adrese: 289 24 Milovice Milovice nad Labem 3, ul. Tyršova parcela č. 1386/214 nebo kdykoliv na tel.č.: 774 727 999 pan Šetela

Kontakt

SEVANA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šetela   +420 774 727 999

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SEVANA s.r.o. (IČO 28904001, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.