Pojďte s námi podpořit naše zákazníky a pomoci jim zrealizovat jejich projekty! Střelice

Společnost agriKomp Bohemia postavila v ČR a na Slovensku více než 90 bioplynových stanic (BPS), v současné době se zabývá nejen jejich servisem, ale i výstavbou dalších zemědělských staveb. Protože máme spoustu práce, potřebujeme další šikovné kolegy stavební dělníky.

Plat: 32 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostopovická 756/10, Střelice, Jihomoravský

provádění stavebních prací na akcích realizovaných naší společností

Popis pracovní pozice

Co Vás čeká?

● S kolegy se budete účastnit stavebních prací při realizaci našich zakázek nejen zemědělských staveb po celé ČR.
● Znamená to sice časté výjezdy, ale také akční práci v pohodové a příjemné partě za dobré peníze.
● Dále vám nabízíme firemní vzdělávání, akce, telefon a zázemí stabilní firmy, která na trhu působí více jak 10 let v oblasti obnovitelných zdrojů.

Kontakt

agriKomp Bohemia s.r.o.

Ostopovická 756/10
66447 Střelice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Ševčíková   731699078

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) agriKomp Bohemia s.r.o. (IČO 27676030), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.