Pojďte s námi podpořit naše zákazníky a pomoci jim zrealizovat jejich projekty! Střelice

Společnost agriKomp Bohemia postavila v ČR a na Slovensku více než 90 bioplynových stanic (BPS), v současné době se zabývá nejen jejich servisem, ale i výstavbou dalších zemědělských staveb. Protože máme spoustu práce, potřebujeme další šikovné kolegy stavební dělníky.

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostopovická 756/10, Střelice, Jihomoravský

provádění stavebních prací na akcích realizovaných naší společností

Popis pracovní pozice

Co Vás čeká?

● S kolegy se budete účastnit stavebních prací při realizaci našich zakázek nejen zemědělských staveb po celé ČR.
● Znamená to sice časté výjezdy, ale také akční práci v pohodové a příjemné partě za dobré peníze.
● Dále vám nabízíme firemní vzdělávání, akce, telefon a zázemí stabilní firmy, která na trhu působí více jak 10 let v oblasti obnovitelných zdrojů.

Kontakt

agriKomp Bohemia s.r.o.

Ostopovická 756/10
66447 Střelice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Ševčíková   731699078

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.