Obsluha občerstvení Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Dalibor Holub hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

A11 z:12/3/2018 a:8/11/2018
Práce na HPP, práce vhodná i pro absolventy. Pracovní doba dle domluvy. Místo výkonu celá ČR + SR. Doprava, ubytování mimo Frýdek-Místek zajištěno.
Pracovní náplň:
- poskytování gastro služeb na akcích - veletrhy, výstaviště, hudební festivaly, městské slavnosti apod.
Požadujeme:
- výhodou vyučení v oboru, anebo praxe.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Kontakt

Dalibor HolubKontaktní osoba:
Dalibor Holub   +420 776 853 863

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dalibor Holub (IČO 68324014), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.