Personální a mzdová účetní Děčín

Plat: 9 050 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ruská 791, Děčín, Ústecký

Společnost Petr Kudrhalt hledá vhodného kandidáta na pozici Mzdoví účetní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Ruská č.p. 791/43, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Požadujeme znalost práce na PC, zdravotní průkaz.

Kontaktní osoba: Hana Kudrhaltová, tel. 478048122, e-mail: hana.kudrhaltova@kubo.cz

Kontakt

Petr Kudrhalt

Hana Kudrhaltová, personalní a mzdová účetní   +420 478 048 122

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petr Kudrhalt výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petr Kudrhalt o smazání nebo o opravu osobních údajů.