Dělníci potravinářské výroby Praha

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podnikatelská 566, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Lifefood Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Podnikatelská 566, Praha 9, 190 11
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 602 349 678 (po-pá: 8:00 - 16:30)
Kontaktní osoba: paní Hubáčková Světlana
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Jaká bude vaše pracovní náplň: výroba raw, bio, vegan produktů nejvyšší kvality, různorodá a nestereotypní práce napříč celou výrobou. Požadavky pozice: manuální zručnost, manipulace s břemeny s váhou nad 20kg, dobrá fyzická kondice, chuť do práce, pečlivost a spolehlivost, smysl pro čistotu, pořádek a osobní hygienu, práce na směny, schopnost domluvit se česky, potravinářský průkaz.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: občerstvení na pracovišti, masáže na pracovišti, Multisport karta, možnost profesního růstu.

Kontakt

Lifefood Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Světlana Hubáčková   +420 602 349 678

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lifefood Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lifefood Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.