Dělníci potravinářské výroby Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podnikatelská 566, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Lifefood Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Podnikatelská 566, Praha 9, 190 11
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 602 349 678 (po-pá: 8:00 - 16:30)
Kontaktní osoba: paní Hubáčková Světlana
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Jaká bude vaše pracovní náplň: výroba raw, bio, vegan produktů nejvyšší kvality, různorodá a nestereotypní práce napříč celou výrobou. Požadavky pozice: manuální zručnost, manipulace s břemeny s váhou nad 20kg, dobrá fyzická kondice, chuť do práce, pečlivost a spolehlivost, smysl pro čistotu, pořádek a osobní hygienu, práce na směny, schopnost domluvit se česky, potravinářský průkaz.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: občerstvení na pracovišti, masáže na pracovišti, Multisport karta, možnost profesního růstu.

Kontakt

Lifefood Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Světlana Hubáčková   +420 602 349 678

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lifefood Czech Republic s.r.o. (IČO 27437485), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.