Zubní lékař/ka Kunžak

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sportovní 445, Kunžak, Jihočeský

Společnost STOMA M s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: vzdělání v oboru stomatologie na lékařské fakultě; výpis z rejstříku trestů; zdravotní způsobilost;
Nabízíme: pracovní poměr na 1 rok; podnikové stravování; nová a moderně vybavená ordinace; zkrácený úvazek 16 hod/týden
KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (v prac. dny)

Kontakt

STOMA M s.r.o.Kontaktní osoba:
MUDr. Jana Matlasová, jednatel   +420 776 686 114

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STOMA M s.r.o. (IČO 01915754), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.