Zubní lékař/ka Petrovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 118, Petrovice, Ústecký

Společnost Lékárna Petrovice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Petrovice 118.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, spolehlivost, samostatnost, preciznost, příjemné vystupování, komunikativnost, řidičský průkaz sk.B výhodou, vhodné pro zkušeného lékaře s praxí, znalost německého jazyka výhodou.
Nabízíme: mzdu 45 000 - 60 000,- Kč., ubytování zajištěno.
Kontakt: hlásit se telefonicky nebo na e-mail od 08:00 do 15:00 hod.Kontakt

Lékárna Petrovice s.r.o.Kontaktní osoba:
Hana Zeithammerová   +420 417 579 474

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lékárna Petrovice s.r.o. (IČO 27288790), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.