Prodavač/ka smíšeného zboží Kaznějov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poštovní 413, Kaznějov, Plzeňský

Společnost COOP družstvo P l a s y hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce - Poštovní 413, Kaznějov

Požadavky:
- výuční list nebo praxe - prodej potravin - alespoň 1 rok
- sobotní a nedělní prodej (každý 2. týden)

Zaměstnanecké výhody:
prémie, příspěvek na stravování, Vánoce a další výhody - dle kolektivní smlouvy

Kontakt

COOP družstvo P l a s yKontaktní osoba:
Ondřej Let   +420 724 823 006

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) COOP družstvo P l a s y (IČO 00031984), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.