Projektanti řídících systémů Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 1377, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost ITS BENDA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

A11 z:14/3/2018 a:19/11/2018
Požadujeme:
- znalost projektování a programování řídících systémů technologických procesů na úrovni Simatic S7
- kvalifikaci dle vyhlášky 50/1978, §6,10
- znalost anglického jazyka (alespoň intermediate)
- ŘP skup. B; samostatnost, důslednost, flexibilitu, zkušenost s konstrukcí a projektováním ŘS min. 3 roky, velmi dobré komunikační schopnosti.
Nabízíme:
- stravenky, mobilní telefon, mimořádné odměny.
Kontakt telefonicky emailem viz výše.

Kontakt

ITS BENDA s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Petr Bačák   +420 724 127 497

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ITS BENDA s.r.o. (IČO 25853821), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.