Laborant/ka Milovice

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Milovice, Středočeský

Společnost Advanced Accessory Systems s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Laboratorní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Hlavní úkoly laboranta jsou odpovědnost za chemické rozbory v předepsaném rozsahu, dle předepsaných postupů a jejich zaznamenávání do evidence;správa způsobilých měřidel a laboratorního materiálu;evidence aktuálních bezpečnostních listů chemikálií a jejich distribuce na jednotlivá výrobní pracoviště.

Naše požadavky na Vás: VŠ nebo SŠ chemická nebo chemicko-technologická,znalost AJ či NJ;ochota se dále vzdělávat;řidičský průkaz sk. B;ochota směnovat (ranní, odpolední směna)

Nabízíme: příležitost být u rozjezdu zcela nové výroby - budeme využívat nejnovější technologie eloxování;potřebná školení;příspěvek na stravování;5 týdnů dovolené;13.mzda

Kontaktujte nás telefonicky.

Kontakt

Advanced Accessory Systems s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eliška Hniličková   +420 326 718 109

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Advanced Accessory Systems s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Advanced Accessory Systems s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.