Průvodci a delegáti v cestovním ruchu Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Senovážné náměstí 978, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Los Torres s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průvodci a delegáti v cestovním ruchu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Senovážné náměstí 978/23, Praha 1
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu carlos@torresdepraga.com
Kontaktní osoba: pan Torres Carlos
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Španělština na úrovni rodilého mluvčího, angličtina úroveň A2, zkušenosti v cestovním ruchu Jížní Ameriky, základní znalosti o ČR a Praze, pomocné administrativní práce ve španělštině - PC Office, webové stránky, sociální sítě, asistenční služby v cestovním ruchu.

Kontakt

Los Torres s.r.o.

Kontaktní osoba:
Carlos Torres   +420 774 352 322

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Los Torres s.r.o. (IČO 06408508), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.