Zedník Palkovice

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 454, Palkovice, Moravskoslezský

Společnost Olejár Miroslav hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

A11 z:15/3/2018 a:12/10/2018
Požadujeme vyučení, praxe v oboru zednictví (omítání, obklady, výstavba), samostatnost a kvalita práce podmínkou, dobrá pracovní morálka.
Práce - aktuálně v oblasti NJ a FM (realizace staveb "na klíč"), dopravu na pracoviště zajišťuje zaměstnavatel.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Olejár MiroslavKontaktní osoba:
Miroslav Olejár   +420 603 704 161

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Olejár Miroslav (IČO 13592149), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.