Soustružník/ce kovů Hradec nad Moravicí

Plat: 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Hradec nad Moravicí, Moravskoslezský

Společnost Personal fabric - agentura práce, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme :
- Vyučení ve strojírenském oboru
- 2 roky praxe v oboru ( broušení čípků a nástrojů, měření posuvným měřidlem a mikrometrem, práce na frézce, soustruhu...)
- Manuální zručnost, spolehlivost, disciplinovanost
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Ochotu pracovat ve 12 ti hodinových směnách

Nabízíme :
- Mzda 300,-/hod.
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti
- Možnost převodu do kmenového stavu

Kontakt

Personal fabric - agentura práce, a.s.Kontaktní osoba:
Viola Demhajasová   +420 797 978 299

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Personal fabric - agentura práce, a.s. (IČO 26841487), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.