Soustružník/ce kovů Hradec nad Moravicí

Plat: 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Hradec nad Moravicí, Moravskoslezský

Společnost Personal fabric - agentura práce, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme :
- Vyučení ve strojírenském oboru
- 2 roky praxe v oboru ( broušení čípků a nástrojů, měření posuvným měřidlem a mikrometrem, práce na frézce, soustruhu...)
- Manuální zručnost, spolehlivost, disciplinovanost
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Ochotu pracovat ve 12 ti hodinových směnách

Nabízíme :
- Mzda 300,-/hod.
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti
- Možnost převodu do kmenového stavu

Kontakt

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Kontaktní osoba:
Viola Demhajasová   +420 797 978 299

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personal fabric - agentura práce, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personal fabric - agentura práce, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.