Strojírenští dělníci Jindřichův Hradec

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jarošovská 1338, Jindřichův Hradec, Jihočeský

Společnost BTC GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

min. vyučení; manuální zručnost;
ŽIVOTOPIS ZASLAT na adresu: zuzana.hulkova@btcgroup.cz

Kontakt

BTC GROUP a.s.Kontaktní osoba:
Zuzana Hůlková, DiS., personalista   +420 384 341 203

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BTC GROUP a.s. (IČO 28124138), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.