Odborní pojišťovací poradci Brno

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Příkop 843, Brno, Jihomoravský

Společnost KOŤA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti
Požadujeme znalost ukrajinského, nebo ruského jazyka.
Souhlas se zaměstnaneckou kartou

Kontakt

KOŤA, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Oleg Beznosik   +420 773 030 795

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOŤA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOŤA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.