Odborní pojišťovací poradci Brno

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Příkop 843, Brno, Jihomoravský

Společnost KOŤA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti
Požadujeme znalost ukrajinského, nebo ruského jazyka.
Souhlas se zaměstnaneckou kartou

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KOŤA, s.r.o.Kontaktní osoba:
Oleg Beznosik   +420 773 030 795

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOŤA, s.r.o. (IČO 25554913), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.