Hledáme pomocnou sílu do kuchyně Čejkovice

Lokalita pracoviště: Sklep u Templářských rytířů Čejkovice, Čejkovice, Jihomoravský

Popis pracovní pozice

Sklep u Templářských rytířů Čejkovice přijme pomocnou sílu do kuchyně.

Možnost trvalého pracovního poměru, nebo zkráceného prac. úvazku. Dobré finanční podmínky, nástup co nejdříve po domluvě. 

Kontakt

Marek Buček

Čejkovice - Sklep U Templářských rytířů
69615 Čejkovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marek Buček   tel. 777 566 770

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Marek Buček (IČO 67510272), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.