Odborný referent v oddělení hygieny dětí a mladistvých pro okresy kladno a rakovník

Plat: 17 360 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lubenská 2250, Rakovník, Středočeský

Společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti ochrany veřejného zdraví.

Popis pracovní pozice

Jedná se o služební poměr. Nutné se přihlásit do výběrového řízení! Formuláře a podrobné informace vztahující se k výběrovému řízení jsou k dispozici na: www.khsstc.cz v záložce Volná místa/nabídka služebních míst.
Nabízíme: penzijní připojištění, stravenky.
Kontakt: tel. 234118279 nebo e-mailem jarmila.bicanikova@khsstc.cz

Kontakt

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v PrazeKontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Bičaniková, personalistka   +420 234 118 279

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.