Pomocný stavební dělník Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mírové náměstí 408, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost Dynell stav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

Provádění betonářských prací, ukládka armatury a pokládka bednění. Práce v okrese Jablonec n.N. + služební cesty po ČR.
Kontakt osobně v době od 8.00 - 10.00 hod.

Kontakt

Dynell stav s.r.o.Kontaktní osoba:
Milan Dytrych   +420 604 142 580

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dynell stav s.r.o. (IČO 05990726), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.