Fyzioterapeut/ka Olomouc

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mošnerova 1182, Olomouc, Olomoucký

Společnost ELPIS OLOMOUC, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Mošnerova č.p. 1182/3, Olomouc. Nástup ihned.
Nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní rehabilitační péči, hledá vhodného kandidáta na pozici fyzioterapeut/ka.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie
- profesionalitu, flexibilitu a znalost práce na PC
Nabízíme:
- moderní zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti zdravotnictví
- samostatnou odbornou práci s klienty
- stabilní pracovní poměr
Benefity:
- prémie
- stravenky
- příspěvek na vzdělávání

Hrubá mzda: dle dosaženého vzdělání, praxe a absolvovaných kurzů 19 - 24 tis. Kč.
Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky. Alena Vachutková, ELPIS OLOMOUC, spol. s r. o., tel.: +420722920605, e-mail: info@rehabilitaceolomouc.cz