Kuchař/ka Nový Jičín

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 93, Nový Jičín, Moravskoslezský

Společnost Alpeda Colores, s.r.o., hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

z: 19.3.2018 Požadavky: vyučení v oboru, nebo praxe v oboru, spolehlivost, zájem o profesi, zájem o moderní kuchyni
Turnusové služby nebo směny dle dohody.
Kontakt:telefonicky na č.: 737 475 342, osobně na provozovně ve dnech Po až Pá v době od 9:00 do 10:00 hodin.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Alpeda Colores, s.r.o.,

Kontaktní osoba:
Petra Holubová   +420 737 475 342

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alpeda Colores, s.r.o., výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alpeda Colores, s.r.o., o smazání nebo o opravu osobních údajů.