Lázeňský/á (podvodní masáže, koupele) Karlovy Vary

Plat: 118 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zahradní 407, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost VARKA group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví).

Popis pracovní pozice

LÁZEŇSKÝ/Á (PODVODNÍ MASÁŽE, KOUPELE) - brigáda

Kontakt: pí Homoláčová Ludmila Bc., tel.: 773672600 (Od 9 hod. - 16 hod.), e-mail: info@hotel-sirius.cz

Lázeňský hotel přijme na volné pracovní místo lázeňská/ý,(podvodní masáže a koupele), popř. inhalace, skotské střiky a parafín. Jedná se o záskok za nemocnou, formou brigády.
Požadujeme ruský jazyk, znalost dalšího jazyka je vítána, osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání od akreditovaného zařízení, které získalo akreditací Ministerstva zdravotnictví k uskutečňování vzdělávacího programu akreditovaného kvalifikačního kurzu.
Mzdové ohodnocení: 100,- Kč/hod , + 15% z prodaných procedur.
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h., Pracovní náplň: - připravuje a provádí Wellness a léčebné procedury - vykonává pomocné práce pod vedením zdravotnického personálu.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, malý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení + bonusy z prodeje, podnikové stravování.
Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).
Místo výkonu práce: Park Spa Hotel Sirius

Kontakt

VARKA group s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Ludmila Homoláčová   +420 773 672 600

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VARKA group s.r.o. (IČO 28005147), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.