Lázeňský/á (podvodní masáže, koupele) Karlovy Vary

Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zahradní 407, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost VARKA group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví).

Popis pracovní pozice

LÁZEŇSKÝ/Á (PODVODNÍ MASÁŽE, KOUPELE) - brigáda

Kontakt: pí Homoláčová Ludmila Bc., tel.: 773672600 (Od 9 hod. - 16 hod.), e-mail: info@hotel-sirius.cz

Lázeňský hotel přijme na volné pracovní místo lázeňská/ý,(podvodní masáže a koupele), popř. inhalace, skotské střiky a parafín. Jedná se o záskok za nemocnou, formou brigády.
Požadujeme ruský jazyk, znalost dalšího jazyka je vítána, osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání od akreditovaného zařízení, které získalo akreditací Ministerstva zdravotnictví k uskutečňování vzdělávacího programu akreditovaného kvalifikačního kurzu.
Mzdové ohodnocení: 100,- Kč/hod , + 15% z prodaných procedur.
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h., Pracovní náplň: - připravuje a provádí Wellness a léčebné procedury - vykonává pomocné práce pod vedením zdravotnického personálu.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, malý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení + bonusy z prodeje, podnikové stravování.
Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).
Místo výkonu práce: Park Spa Hotel Sirius

Kontakt

VARKA group s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Ludmila Homoláčová   +420 773 672 600

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VARKA group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VARKA group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.