Mechanik elektro Černá Hora

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Svitavská 588, Černá Hora, Jihomoravský

Společnost VF, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři elektronických přístrojů.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: realizace výroby elektro zařízení (montáž, oživování a testování zařízení); navrhování technických řešení, modifikací a zlepšování; samostatné řešení problémů vznikajících při výrobě; spolupráce s příslušnými odděleními.
Odborné požadavky: SOU/SŠ v oboru elektro, osvědčení vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6, znalost elektronických obvodů, zkušebních a měřících metod, orientace ve výkresové výrobní dokumentaci, znalost práce s MS Office (Excel, Word, Outlook), praxe na obdobné pozici min. 2 roky.
Jazykové znalosti: angličtina - na úrovni práce s anglickou technickou dokumentací.
Ostatní požadavky: dobré komunikační schopnosti, samostatný a odpovědný přístup, schopnost operativního rozhodování, ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, podpora vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, firemní akce...

Kontakt

VF, a.s.Kontaktní osoba:
Renáta Žáčková, personalistka   +420 516 428 627

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VF, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VF, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.