Mechanik pneuservisu Zruč-Senec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Senecká 29, Zruč-Senec, Plzeňský

Společnost Pavel Svatoš hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Zruč-Senec
Hledáme pracovitého a spolehlivého pracovníka na přezouvání pneumatik. Vyučení v oboru vítáno, není podmínkou. Šikovné rádi zaučíme.
Příplatek za přesčas: 150,-Kč/hod.
Zaměstnanecké výhody:
- výplata každý týden
- při domluvení zakázky odměna,
- možnost přezutí svého auta zdarma

Kontakt

Pavel SvatošKontaktní osoba:
Pavel Svatoš   +420 777 266 192

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pavel Svatoš (IČO 73688550), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.