Mechanik seřizovač pro stroje na zpracování plastů Strmilov

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nivka 336, Strmilov, Jihočeský

Společnost Kores Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- obsluha a seřizování zařízení pro vstřikování a extrudované vyfukování plastových dílů, průběžná kontrola kvality vyráběných dílů a evidence těchto kontrol, základní péče o vstřikovací a vyfukovací stroje i nástroje, základní výrobní administrativa, práce vyžaduje také určitou fyzickou zdatnost (manipulace s nástroji, paletami a materiálem);

Požadujeme:
- SOŠ nebo SŠ strojní či technického směru - podmínkou výuční list nebo maturita, schopnost konstruktivního řešení potíží během výrobního procesu, orientaci ve výrobní, technické a výkresové dokumentaci, práce ve 4 směnném provozu, samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu, vzdělání nebo přímá praxe v oboru výroby plastů jsou vítány;

Nabízíme:
- profesionální zaškolení přímým dodavatelem strojů a periferního zařízení, mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe, životní pojištění pro stálé zaměstnance, pět dní placeného volna navíc, příspěvky na stravování, nástup dohodou;

Pouze písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na email: HR@kores-europe.cz nebo na adresu Kores Europe s.r.o., Nivka 336, 37853 Strmilov;

Kontakt

Kores Europe s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Hronzová   +420 384 371 621

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kores Europe s.r.o. (IČO 48208124), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.