Pracovník výroby - montáž svodidel Líně

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeňská 666, Líně, Plzeňský

Společnost Saferoad Czech republic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři kovových konstrukcí.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Líně + celá ČR
Požadavky: ŘP C, zdravotní stav odpovídající fyzické práci, ochota pracovat s nasazením, práce v týmu
zaměstnanecké výhody:
stravenky, flexibilní pracovní doba, stabilní zaměstnání
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Kontakt

Saferoad Czech republic, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Kuličová   +420 721 370 355

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Saferoad Czech republic, s.r.o. (IČO 25229761), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.