Obchodní manager - mikroelektrárny Praha

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Perucká 2482, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Professional Business Consulting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Hledáme do našeho obchodního týmu posilu pro severozápad, Obchodního managera se zájmem o moderní ekologické technologie výroby elektřiny.
Přinášíme zákazníkům atraktivní obchodní model, kdy investujeme do výstavby kogeneračních jednotek a zákazník bez investic využívá levnější energie a teplo.
Hledáme někoho, kdo:
-je raději mezi lidmi, než zavřený v kanceláři.
-má vynikající vyjadřovací a komunikační schopnosti (nebojí se mluvit).
-je alespoň trochu technický tip (VŠ v oboru není nutná).
-je samostatný a dokáže si zorganizovat svou práci.
-má zkušenosti s B2B obchodem.
Budete odpovídat za:
-profesionální komunikaci s potencionálními i se stávajícími zákazníky z řad firemních klientů.
-vytváření podkladů pro cenové nabídky.
-za svěřený region severozápad, vytvářet nabídky a prezentovat je majitelům firem.
-administrativní činnost v interním CRM.
U nás se můžete těšit na:
-pružnou pracovní dobu Homeoffice (2x měsíčně porada v kanceláři)
seberealizaci
-stabilní zázemí silného investora.
-motivující platové ohodnocení (fixní mzda 25 000 Kč + provize 33.000,- při plnění plánu).
-Firemní vůz i pro soukromé účely, notebook, mobil apod.
Pokud si myslíš, že jsi vhodným kandidátem, neváhej nám zaslat Tvůj aktuální životopis na info@pbco.cz, více info o produktu nalezneš na www.onsite.cz.

Kontakt

Professional Business Consulting s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kudrna

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Professional Business Consulting s.r.o. (IČO 02082624), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.