Obchodního zástupce pro dodávky zařízení na čištění odpadních a průmyslových vod, případně úpravny vod Brno

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kšírova 552, Brno, Jihomoravský

Společnost ASIO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- Budování a rozvíjení obchodních kontaktů
- Projektové a finanční řízení s orientací na kladný výsledek

Očekáváme:
- Prokazatelné obchodní výsledky
- Schopnost motivovat a řídit tým
- Ochotu plnit cíle v termínu i za cenu vyššího pracovního nasazení
- Schopnost systematicky pracovat a řídit více projektů najednou

Odborné předpoklady
- Zkušenost práce s řízením obchodu a vedením lidí
- Dobrá znalost angličtiny, ruština výhodou (není podmínkou)
- Znalost z oboru dodávání vodohospodářských výrobků (VUT, VŠCHT)
- Řidičský průkaz sk. B
- Základní počítačové dovednosti

Nabízíme:
- Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
- Mzdu vázanou na hospodářský výsledek, zohlednění referencí a zkušeností
- Mobilní telefon, notebook, služební vůz i k soukromým účelům
- Profesionální vzdělávání pro osobní růst, účast i na mezinárodních konferencích

Kontakt

ASIO, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Helena Polášková, personalista   +420 548 428 108

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASIO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASIO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.