Galvanizér Jihlava

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 53, Jihlava, Vysočina

Společnost Kolektor Tesla Jihlava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů.

Popis pracovní pozice

Na tuto práci hledáme člověka, který by obsluhoval a seřizoval výrobní linky na galvanovně. Výhodou by bylo strojírenské nebo chemické vzdělání nebo praxe na obdobné pozici, ale není podmínkou, vše vás naučíme.
Pracujeme od pondělí do pátku na 2 směny, víkend máte volný.
Na této pozici nabízíme náborový příspěvek 10 000 Kč!
V případě vašeho zájmu mi zašlete životopis.

Kontakt

Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.Kontaktní osoba:
Renata Kundelová   +420 567 113 132,777 201 605

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kolektor Tesla Jihlava s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kolektor Tesla Jihlava s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.