Pracovník/ce na středisko správy majetku Liberec

Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slovanská 781, Liberec, Liberecký

Společnost DencoHappel CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci hospodářské správy.

Popis pracovní pozice

Práce na DPP či DPČ (brigáda)
Hledáme do našeho týmu šikovného/ou studenta/ku VŠ, popř. SŠ, s možností docházky do firmy dle individuální dohody, v časovém rozpětí od 9.00 do 17.00, dle možností.
Náplň práce: evidence ručního elektrického zařízení
Popis:
- Provedení fyzické kontroly v areálu firmy/dohledání veškerého ručního elektrického zařízení/dále jen REZ (např.vrtačky, kabely apod.), pořízení fotodokumentace
- Vypracování seznamu REZ v Excelu, dohledání dokumentace REZ
- Vytvoření chek-listu kontrol dle návodů výrobce, vytvoření štítků a označení vhodného a používaného REZ
Požadujeme:
- Svědomitost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem
- Znalost elektrických spotřebičů (vyhláška 50 není potřeba)
- Komunikativnost, soběstačnost, flexibilita, práce s Excelem
Výše odměny od 120,- Kč/hod. V případě prokazatelných zkušeností / dobrých výsledků navýšení odměny.
Máte zájem získat odbornou praxi při studiu, přivydělat si a zlepšit svoji hodnotu na trhu práce? Ozvěte se nám, nástup možný ihned!

Kontakt

DencoHappel CZ a.s.

Kontaktní osoba:
Dáša Mlejnková   +420 485 225 127,722 966 562

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DencoHappel CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DencoHappel CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.