Sociální pracovník/ce Karlovy Vary

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Náhradním rodinám, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE
Kontakt: pí Bystroňová Šárka, e-mail: Info@nahradnimrodinam.cz

Výše mzdy se odvíjí dle praxe a dosaženého vzdělání, ŘP B, flexibilita, komunikační schopnosti, zájemci se mohou hlásit na email do 15.4.2018
Nabízíme stravenky, příspěvek na telefon.

Kontakt

Náhradním rodinám, o.p.s.Kontaktní osoba:
Šárka Bystroňová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Náhradním rodinám, o.p.s. (IČO 29119332), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.