Pekař/pekařka, pekař míchač Bohuňovice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 6. května 248, Bohuňovice, Olomoucký

Společnost DOMAPEK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: 6. května č.p. 248, Bohuňovice.
Hledáme pekaře/pekařku na noční výrobu běžného pečiva na HPP do malé rodinné pekárny v Bohuňovicích. Požadujeme ochotu učit se a spolehlivost. Pracovní turnus krátký-dlouhý týden.
Nabízíme příplatky za noční a víkendovou práci, dobrý pracovní kolektiv a přátelské prostředí, po zaučení možnost profesního rozvoje. Nabízíme příspěvek na dopravu, zvýhodněné ceny pečiva, 3 dny sick days (zdravotní volno).
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DOMAPEK s.r.o.Kontaktní osoba:
Danuše Nevtípilová   +420 603 446 664

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DOMAPEK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DOMAPEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.