Ostraha Domažlice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Míru 101, Domažlice, Plzeňský

Společnost Bc. Petr Císař hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, certifikát pro výkon ostrahy
Nutný telefonický kontakt.

Kontakt

Bc. Petr CísařKontaktní osoba:
Bc. Petr Císař   +420 608 160 515

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bc. Petr Císař (IČO 45715564), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.