Příprava salátů a studené kuchyně Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Palackého 409, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Agora salát - bistro s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

PŘÍPRAVA SALÁTŮ A STUDENÉ KUCHYNĚ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.4.2018
- Místo výkonu práce: Palackého 409, 500 03 Hradec Králové
Práce pouze Po - Pá, pouze ranní směny, soboty a neděle zavřeno
- Vhodné i pro absolventy/-tky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (po předchozí dohodě) nebo telefonicky, kontaktní osoba Chejn Robert, tel. 775 311 633 (pondělí až pátek v čase od 9 do 19 hod)

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Agora salát - bistro s.r.o.Kontaktní osoba:
Robert Chejn   +420 775 311 633

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Agora salát - bistro s.r.o. (IČO 04384946), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.