Pracovník v sociálních službách - pečovatel v oblasti domácí péče Kolín

Plat: 16 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Antonína Kaliny 1351, Kolín, Středočeský

Společnost Spirála pomoci o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonicky PO - PÁ 8-14hod nebo emailem: spipom@seznam.cz

Možnost PP i na zkrácený úvazek

Po odpracovaném roce následuje prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Výhodou je absolvování kurzu "Pracovník v sociálních službách", pokud nemá uchazeč vzdělání se zaměřením na sociální práci

Požadujeme: ŘP "B", aktivní řidič, vlastní automobil výhodou

Nabízíme: po zapracování ohodnocení až do výše 2000Kč/měsíc
- příspěvek na doplňkové penzijní spoření

Kontakt

Spirála pomoci o.p.s.

Kontaktní osoba:
Klára Sehnalová   +420 774 292 344

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spirála pomoci o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spirála pomoci o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.