Pečovatel/ka - pracovník v soc. službách Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 95 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Přehrady 5282, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost JabloDSJ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Pečovatelka - pracovník v soc. službách - 12 hodinové směny, noční a víkendy - krátký - dlouhý týden.
Kontakt telefonicky od 7,00 - 15,30 hod.

Kontakt

JabloDSJ s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Závůrková   +420 775 894 675

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JabloDSJ s.r.o. (IČO 05073383), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.