Pracovník v obchodě Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Závodu míru 77, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Van Dam Truong hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

PRACOVNÍK V OBCHODĚ
Kontakt: Tram Nguyen, tel.: 602 484 848, e-mail: tramtro@seznam.cz

Znalost vietnamského jazyka výhodou.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Van Dam TruongKontaktní osoba:
Nguyen Tram   +420 602 484 848

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Van Dam Truong (IČO 01895265), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.