Prodejní asistent/ka Karlovy Vary

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mariánskolázeňská 467, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Thermas Caroli s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Popis pracovní pozice

PRODEJNÍ ASISTENT/KA

Kontakt: pí Riedelová Edita, e-mail: info@thermascaroli.cz

Jedná se o prodej značkové přírodní kosmetiky.
Požadujeme znalost RJ, AJ, částečná znalost NJ. Práce s PC.
Nabízíme odměny, možnost odběru prodávaného zboží za NC.

Kontakt

Thermas Caroli s.r.o.Kontaktní osoba:
Edita Riedelová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Thermas Caroli s.r.o. (IČO 29112818), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.