Prodavač/ka módy Olomouc

Plat: 10 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 255, Olomouc, Olomoucký

Společnost PaedDr. Eva Říhová hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Pražská č.p. 255/41, Olomouc. Nástup dle dohody.
Požadavky: vzděl. vyučen, praxe v textilu. Turnusové služby - krátký/dlouhý týden, prov. doba prodejny: PO - NE od 9:00 - 21:00 hod.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 10:00 - 18:00 hod. nebo mailem.

Kontakt

PaedDr. Eva Říhová

Kontaktní osoba:
Dr. Eva Říhová   +420 774 704 004

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PaedDr. Eva Říhová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PaedDr. Eva Říhová o smazání nebo o opravu osobních údajů.