Vedoucí prodejny, maso-uzeniny - prac. velká bystřice

Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Velká Bystřice, Olomoucký

Společnost Beskyd Gastro, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: prodejna CHODURA v PENNY marketu, Velká Bystřice. Nástup: duben 2018.
Požadujeme: spolehlivost, aktivní přístup k práci, pro-zákaznická orientace, příjemné vystupování, zkušenosti v prodeji, zkušenost s vedením zaměstnanců, základní znalost práce na PC, 2 roky praxe v oboru.
Nabízíme: zaškolení na našich prodejnách, perspektivní zaměstnání, stravenky, dobré platové podmínky.
Směny: 6:00 - 14:00 hod., 12:00 - 20:00 hod.
První kontakt POUZE telefonicky nebo emailem. Osobní kontakt pouze po předchozí domluvě.

Kontakt

Beskyd Gastro, a.s.

Kontaktní osoba:
Žaneta Galoczová   +420 739 328 971

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Beskyd Gastro, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Beskyd Gastro, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.