Dělník/ce - předák směny k lince na výrobu palet Hartmanice

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 19, Hartmanice, Plzeňský

Společnost Pila Černý s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků.

Popis pracovní pozice

DĚLNÍK/CE - PŘEDÁK SMĚNY K LINCE NA VÝROBU PALET,SOU, technické a strojní znalosti, organizační schopnost, spolehlivost, zručnost, dobrý zdravotní stav. Výhodou zkušenost s vedením lidí, praxe s výrobou palet
Nabízíme: příspěvky na stravné, měsíční osobní a výkonnostní odměny, mimořádné čtvrtletní odměny, pracovní oděv a další...
Pracoviště: Chlum č.p. 19, Hartmanice
Kontakt: tel.: 376 596 098, e-mail: pilacerny@pila-cerny.cz

Kontakt

Pila Černý s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kontakt   +420 376 596 098

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pila Černý s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pila Černý s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.